Personale Reservedele og Værksted

Reservedele og Tilbehør i Holbæk - Vagt telefon 2486 6370  


Lagerassistent Anja Kaas Lagerassistent Steen Bogaard

E-mail: anja@hmc-maskiner.dk E-mail: steen@hmc-maskiner.dk

Reservedele og Tilbehør i Sorø - Vagt telefon 4190 5860 

Lagerassistent Kim Andreasen
Lagerassistent Arne Bay-Jørgensen
E-mail: lager2@hmc-maskiner.dk E-mail: abj@hmc-maskiner.dk

 Service og Reparations afdelingen i Sorø og Holbæk
Vagt telefon 2486 6371
 


Værkfører Peter K. Ilsøe

E-mail: service@hmc-maskiner.dk
 
Overmontør Ole Pedersen Overmontør Peter Nielsen
E-mail: Ole@hmc-maskiner.dk E-mail: peter@hmc-maskiner.dk
 

Montør Thomas Jacobsen Montør Bent Nielsen




Montør Thomas Larsen Montør Jonnas Pedersen Lærling Viktor Houlind
E-mail: thomas@hmc-maskiner.dk E-mail: jsp@hmc-maskiner.dk



Montør Martin Christoffersen
Montør Kenneth Jensen
E-mail: hmc1@hmc-maskiner.dk
Kenneth@hmc-maskiner.dk
 


Montør Bent Delfs







 
site created and hosted by wkh.dk
Luk